45 min
NL, EN
During this lecture, Jordi Woerts cites the parallels between business and the wilderness, showing how leadership and decision-making in both worlds determine who prevails. Combining his experiences as a safari guide with the dynamics of business, Jordi offers an inspiring lecture on the importance of adaptability, strategy and making the right choices in a competitive environment.
In ‘Eten of Gegeten deelt Jordi Woerts zijn ervaringen uit de wildernis en vertaalt deze naar de bedrijfswereld. Tijdens zijn tijd als safari-gids in Zuid-Afrika teksten Jordi dat in de natuur, net als in het bedrijfsleven, alleen de overtuigendn overleven. Hij vertelt anekdotes over het begeleiden van gasten in de bush, waar het soms letterlijk om te eten of gegeten wordt, en hoe dit inzicht verspreid is op de manier waarop bedrijven in een snel veranderende markt opereren.
Jordi legt uit hoe het nemen van risico’s, het anticiperen op de beweging van voldoende en het behouden van een strategische focus in onvoorspelbare situaties is essentieel om de overhand te krijgen, zowel in de natuur als in zaken. Hij deelt zijn
wijsheid over leiderschap en besluitvorming, en hoe belangrijk het is om flexibel te blijven en snel in te spelen op veranderingen, anders wordt je zelf het ‘voedsel’ voor de concurrentie.
Met humor en scherpe observaties laat Jordi zien hoe het bedrijfsleven vaak net zo ongenadig is als de Afrikaanse bush, en biedt hij praktische oplossingen voor het overleven en bloeien in beide werelden.
Reviews
€ 650,-
act price ex 21% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.