showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Keynote: ADHD is also a woman's thing

Speaker , Human interest / Behavior
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  
The performer is residing in Woerden

€ 2.250

act price ex 21% VAT

Keynote: ADHD is also a woman's thing
Keynote: ADHD is also a woman's thing
Keynote: ADHD is also a woman's thing
Keynote: ADHD is also a woman's thing
Keynote: ADHD is also a woman's thing

ADHD wordt nog altijd vaak geassocieerd met drukke jongetjes dat niet stil kunnen zitten.

Maar hoe herken je ADHD bij vrouwen? Wat gebeurt er wanneer hormonen, werk, relaties, moederschap en maatschappelijke verwachtingen daar nog eens bovenop komen?

Dan wordt het vaak: double trouble.

ADHD is ook een vrouwending.
Wat niemand je vertelt over ADHD bij vrouwen.

ADHD wordt nog altijd vaak geassocieerd met drukke jongetjes die niet stil kunnen zitten. Maar hoe herken je ADHD bij vrouwen? Wat gebeurt er wanneer hormonen, werk, relaties, moederschap en maatschappelijke verwachtingen daar nog eens bovenop komen? Dan wordt het vaak: double trouble.

In deze inspirerende, confronterende en vooral herkenbare lezing neemt Franka haar publiek mee in de wereld van ADHD bij vrouwen. Vanuit haar eigen levensverhaal, gecombineerd met actuele inzichten over neurodiversiteit, laat zij zien waarom ADHD bij vrouwen zo vaak onopgemerkt blijft, verkeerd wordt geïnterpreteerd of pas op latere leeftijd wordt vastgesteld.

Met humor, zelfspot en scherpe observaties maakt Franka complexe onderwerpen toegankelijk en herkenbaar. Ze neemt haar publiek mee langs vragen als:
* Hoe uit ADHD bij vrouwen zich?
* Welke invloed hebben hormonen op aandacht, emoties en energie?
* Waarom lopen zoveel vrouwen jarenlang vast zonder te begrijpen waarom?
* Waarom krijgen vrouwen zo vaak een verkeerde diagnose of helemaal geen diagnose?
* Wanneer is ADHD een beperking en wanneer juist een kracht?
* Waarom zijn mensen met ADHD gevoeliger voor verslaving en dopamine-gedreven gedrag?

Als auteur van het boek SWIPE Liefde deelt Franka daarnaast openhartige en vaak hilarische verhalen uit de wereld van online daten. Achter de absurde situaties, ongemakkelijke ontmoetingen en lachwekkende gesprekken schuilt een diepere laag: impulsiviteit, dopaminejacht, prikkelgevoeligheid en de voortdurende zoektocht naar verbinding. Thema's die voor veel mensen, vooral diegene met ADHD, verrassend herkenbaar zijn.

Deze lezing is geen klinisch verhaal vol vaktermen, cijfers en lijstjes met symptomen. Het is een eerlijk, kwetsbaar en inspirerend verhaal over anders denken, anders voelen en anders functioneren in een wereld die vooral is ingericht op 'normaal'.

Het publiek verlaat de zaal met meer begrip voor ADHD. Meer inzicht in de invloed van hormonen en neurodiversiteit, een nieuwe blik op de kracht van het ADHD-brein én vooral meer compassie voor zichzelf en anderen.

Een lezing die raakt, laat lachen, herkenning oproept en nog lang blijft hangen.

Geschikt voor: organisaties, HR-teams, zorgprofessionals, onderwijsinstellingen, vrouwennetwerken, evenementen, congressen en iedereen die meer wil begrijpen van de kracht én uitdagingen van het neurodiverse brein.

Reviews

 

Hire or book Keynote: ADHD is also a woman's thing is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the performer
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the performer.

The artist is residing in Woerden

Make a non-binding request for this act

€ 2.250,-

act price ex 21% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 4 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 4 hour.
REQUEST ACT

Artists

Organisation

Verified service

ShowBird