Ben je een artiest en wil je meer optredens?
Maak een account
Boek veilig en gemakkelijk in drie stappen
Direct reactie van de artiest zelf
Het grootste aanbod van NL
Laagste prijs garantie

Keynote Theatraal presenteren

Spreker , Marketing/Communicatie

1 uur

Keynote Theatraal presenteren
Keynote Theatraal presenteren
Keynote Theatraal presenteren
Keynote Theatraal presenteren
Keynote Theatraal presenteren

€ 3.200,-

act prijs ex 9% BTW

Check beschikbaarheid

Wanneer is jouw event / feest?
 
Een aanvraag is geheel vrijblijvend!

Je zit met deze aanvraag nergens aan vast.
Artiest reageert met een vraag of een voorstel.
Daarna kun jij zelf de boeking definitief maken.

Keynote Theatraal presenteren

Spreker , Marketing/Communicatie
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

ex BTW

€ 3.200

Of het gaat om het geven van een presentatie voor eigen personeel, een toelichting tijdens een vergadering, een elevator pitch of een speech tijdens een groot event. Afgelopen 24 jaar heb ik gezien dat er een wereld te winnen valt voor sprekers in het openbaar. Na deze Key-Note staat iedereen te popelen om te mogen spreken en het verschil te maken. Wat je nu doet is wellicht niet slecht, maar het kan wel beter....

Deze energieke Key Note speech gaat dan ook niet alleen over sterker op het podium staan. Het gaat over veel meer. De rode draad is: Zet het licht aan in jezelf! Vandaar licht aan, Spot aan. Aan de hand van de theaterwetten en 24 jaar podium ervaring leert Tom uw publiek hoe je anders kan denken als je moet gaan spreken. Van 4 tot 400 man. Het gaat om de juiste voorbereiding, mindset en technieken. Met veel voorbeelden, anekdotes en heldere kennis gaat iedereen zelfverzekerder naar huis of de borrel in. Een perfecte afsluiting voor een event of conferentie. In de tweede helft van 2017 verschijnt er zelfs een boek over dit onderwerp, niet helemaal toevallig dat Tom nu met deze Key Note Speech komt. Hij is een professioneel member van de Speakers Association en stond in 2017 in de finale van beste speech van Nederland. In maart 2017 was hij een van de sprekers van de eerste internationale Speakers Convention. Bij een dergelijk programma komt altijd een stuk maatwerk en voorgesprek hoe hij het best voor de dag kan komen voor uw event.

4 reviews geschreven over deze act

Lisanne

December 2021, Lisanne

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Christmas Pubquiz

Wij vonden het ontzettend leuk, Tom zijn enthousiasme is aanstekelijk! Super leuk gedaan!

January 2021,

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Online Jaaroverzicht en Nieuwjaarsbijeenkomst

Wat een energie! Tom nam ons in een klein uur mee door het afgelopen jaar, blikte met ons bestuur vooruit, zette iedereen die dat verdiende in het zonnetje en speelde een quiz met een aantal collega's. En dat alles met veel enthousiasme en humor. In de voorbereiding was Tom zeer prettig om mee samen te werken. Professioneel, flexibel en ook nog eens heel gezellig. Een aanrader!

Dedicated Engagement Officer Yource

October 2020, Dedicated Engagement Officer Yource

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Prachtige en dynamische show!

Tom heeft een prachtige en dynamische comedy show gegeven voor een klant van Yource. Energiek, creatief, snel en toegespitst op de klant. Heel knap, zeker in deze online tijd. Iedereen heeft er van genoten!

Tevreden relatie

July 2018, Tevreden relatie

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Klantendag in Amersfoort

Naast alle inhoudelijke info van die dag was het goed om met een luchtige toon af te sluiten. Die luchtige toon was er. Tom wist zijn verhaal goed aan het publiek aan te passen en er is veel gelachen. Een hele mooie afsluiting van een geslaagde klantendag

Specificaties

Rating

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Duur

1 uur

Omgeving

Binnen

Artiesten

1

Taal

NL, EN

Ruimte

podium, 6 x 4 meter, ongeveer..

Vereisten

Artiest heeft rider

De artiest komt uit LijndenReiskosten worden berekend obv jouw event locatie.

1-op-1 met de artiest

Keynote Theatraal presenteren boeken of inhuren doe je hier via Showbird.

Je hebt 1-op-1 contact met de artiest zelf
of diens persoonlijke manager.
Heb je een vraag over deze act?
Stel deze dan in je vrijblijvende aanvraag.

Deze act is geschikt voor volgende events: Bedrijfsfeest, Receptie, Beurs / Congres

4 reviews geschreven over deze act

Lisanne

December 2021, Lisanne

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Christmas Pubquiz

Wij vonden het ontzettend leuk, Tom zijn enthousiasme is aanstekelijk! Super leuk gedaan!

January 2021,

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Online Jaaroverzicht en Nieuwjaarsbijeenkomst

Wat een energie! Tom nam ons in een klein uur mee door het afgelopen jaar, blikte met ons bestuur vooruit, zette iedereen die dat verdiende in het zonnetje en speelde een quiz met een aantal collega's. En dat alles met veel enthousiasme en humor. In de voorbereiding was Tom zeer prettig om mee samen te werken. Professioneel, flexibel en ook nog eens heel gezellig. Een aanrader!

Dedicated Engagement Officer Yource

October 2020, Dedicated Engagement Officer Yource

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Prachtige en dynamische show!

Tom heeft een prachtige en dynamische comedy show gegeven voor een klant van Yource. Energiek, creatief, snel en toegespitst op de klant. Heel knap, zeker in deze online tijd. Iedereen heeft er van genoten!

Tevreden relatie

July 2018, Tevreden relatie

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Klantendag in Amersfoort

Naast alle inhoudelijke info van die dag was het goed om met een luchtige toon af te sluiten. Die luchtige toon was er. Tom wist zijn verhaal goed aan het publiek aan te passen en er is veel gelachen. Een hele mooie afsluiting van een geslaagde klantendag

 
Een aanvraag is geheel vrijblijvend!
AANVRAGEN

Veilig Boeken

ShowBird