Showbird.com is de grootste marktplaats
voor LIVE entertainment van NL en BE
Artiesten presenteren zich op ons platform
Jij kunt hen boeken voor je eigen event
30.000 klanten gingen je voor
Gemiddelde klantwaardering 9,5
Direct reactie van de artiest zelf
Laagste prijs garantie

De Blonde Tornado

Zanger , Pop/Rock
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
(27 reviews)
De artiest komt uit Breda

€ 425

act prijs ex 9% BTW

De Blonde Tornado
De Blonde Tornado
De Blonde Tornado
De Blonde Tornado
De Blonde Tornado
De Blonde Tornado
De Blonde Tornado

1 performer

Binnen en buiten

Zanger

1,5 uur

Klein podium of vrije ruimte van ongevee

NL, EN

Sluit ramen en deuren! Het dak gaat eraf als de Blonde Tornado langskomt. Slechts gewapend met zijn gitaar en stem heeft hij in 20 jaar tijd al menig feestje mogen bouwen op bruiloften, pleinen, festivals, in kastelen, cafés en op andere locaties.

De Blonde Tornado: akoestische gitaarmuziek om bij mee te zingen.

Hallo! Mijn naam is Wouter, maar Blonde Tornado voor intimi. Ik beschik over een zeer divers repertoire met door mij speciaal geselecteerde liedjes. Zodoende is er voor elk wat wils: gouwe ouwe nummers is van Johnny Cash of Boudewijn de Groot tot aan akoestische covers van hits uit de jaren '90, de nieuwste Hollandse meezingers en alles daartussen. Mijn onemanshow heeft het allemaal!

Op een lekker losse manier met hier en daar wat humor praat ik de nummers aan elkaar. Meestal speel ik 2 x 45 minuten waarin we samen opbouwen naar een meezingfestijn aan het einde.

De mensen laten lachen en meezingen is wat ik het allerliefste doe. Maar als je liever muziek hebt voor op de achtergrond in een wat lager volume, ook dan ben je bij mij aan het goede adres. Of wil je juist net een mooi romantisch nummer op je huwelijksceremonie? Alles kan in overleg. Ik ben daarin flexibel en denk graag met je mee. Ik kan eenvoudig mijn eigen apparatuur meebrengen, uitstekend voor zaaltjes, woonkamers, tuinen etc. Dit zou zelfs kunnen op plekken waar geen stroom aanwezig is, want mijn apparatuur werkt op accu. Mocht je evenement toch wat groter geluid nodig hebben, kunnen we samen kijken naar de mogelijkheden.

Kortom: mocht je ook zin hebben in zoveel gezelligheid en lekkere muziek, neem dan vrijblijvend contact op met mij. We kunnen dan samen kijken naar de mogelijkheden en jouw wensen om er een mooi optreden van te maken.

Hopelijk tot snel!

Repertoire

Artiest speelt:
Covers
Een greep uit de nummers die artiest kan spelen:
play
Andre Hazes - Karaoke
Een Vriend
Boudewijn de Groot
Jimmy - Originele Studio Versie
De Dijk
Ik Kan Het Niet Alleen
play
Five
Keep On Movin'
play
Guus Meeuwis
Het Is Een Nacht... (Levensecht)
play
John De Bever
Jij Krijgt Die Lach Niet Van Mijn Gezicht
play
Johnny Cash
Folsom Prison Blues
play
Leonard Cohen
Suzanne
play
Marco Schuitmaker
Engelbewaarder
play
O-Zone
Dragostea Din Tei
play
Opgeblazen
De Toreador
play
Peter Andre
Mysterious Girl
Artiest staat open voor verzoeknummers.
Heb je een vraag of wensen mbt het repertoire van deze artiest? Vermeld dit dan in je aanvraag.

Reviews

Door 27 klanten beoordeeld met een gemiddelde score van 9.6

artist
Loes Monsees

, Loes Monsees

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

GEWELDIG!!!

Het was geweldig!! Wat een leuke, goede artiest!! Wout kwam in ons restaurant spelen, gewoon alleen met zijn gitaar. Hij had een ontzettend leuk repertoire en kan goed zingen! Gasten en wij hebben genoten! De Blonde Tornado mag vaker komen!! Echt een aanrader!

artist
Anneke

, Anneke

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Fantastisch genoten!

Als start van ons vriendenweekend heeft Wouter een heel gezellig optredenverzorgd. De sfeer was meteen top en het dak ging eraf! Genoten en echt een aanrader om op deze manier een super leuke avond met je vriendengroep te hebben!

artist
C.O

, C.O

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Aanrader!

Vooraf afgesproken dat Wouter tijdens de barbecue wat rustigere achtergrondmuziek zou verzorgen en zou afsluiten met wat feest. Dit was perfect! Top muziek, goede stem, paste zich perfect aan. Aanrader!

artist
Erik

, Erik

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Aanrader

Wouter heeft een optreden gegeven tijdens een verjaardagsfeest. Goede opbouw qua sfeer en goede keuze in nummers. Het was echt heel goed en op het laatst zong iedereen mee. Aanrader!

artist
Daphne

, Daphne

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Onwijs genoten!

Wat een feestje! Wouter wist precies goed aan te voelen wat onze groep nodig had en heeft ons tuinfeest helemaal afgemaakt. Mijn visite was erg onder de indruk. Ontzettend bedankt en ik hoop tot een volgende keer!

artist
Willemijn

, Willemijn

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Geweldig!

De Blonde Tornado kwam optreden op mijn 40e verjaardag en we hebben echt genoten. Super mooie stem, leuke mix van liedjes en voelde de stemming goed aan. Top!

artist
Mark Braat (Jan Tinbergen College)

, Mark Braat (Jan Tinbergen College)

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Geweldig!

Wouter is een veelzijdige, vrolijke en goede artiest die een fantastische sfeer weet te creeëren met zijn uitgebreide repertoire. Op onze jaarafsluiting voor collega's stal De Blonde Tornado de show en liet hij een verpletterende indruk achter. Hoewel hij nog niet overal bekend is in West-Brabant is hij een artiest die je per se wilt hebben op jouw evenement. Ik vind zelf dat de prijs die hij vraagt voor zijn optreden niet marktconform is. Hij is veel en veel meer waard dan wat hij vraagt! Wij gaan hem dus overal aanbevelen en volgend jaar weer boeken.

artist
Jeremy

, Jeremy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Top entertainer

Veel humor, goede muziek!

artist
Maartje & Erik

, Maartje & Erik

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Top optreden!

Wouter is een echte sfeermaker en entertainer die in zijn eentje iedereen meekrijgt. Bedankt voor je performance!

artist
Davide Pavone

, Davide Pavone

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Meet me at

Zeer geslaagde, goed optreden

artist
Daphne Schouten

, Daphne Schouten

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Top optreden tijdens de borrel op ons huwelijk!

Wij hadden Wouter geboekt voor de borrel van onze bruiloft. We kwamen vroeger Wouter wel eens tegen bij de Bruine Pij, waar hij werkte en waar wij als koppel elkaar hebben leren kennen. Communicatie verliep soepel, hij had nog een verzoeknummer ingestudeerd en het optreden was erg tof! Het bracht extra sfeer aan onze mooie dag. Dus mocht je een feestje hebben, nodig hem zeker uit, je gaat er geen spijt van krijgen!

artist
Sdj

, Sdj

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Vriendelijke gozer!

De Blonde Tornado hebben we geboekt voor een vrijgezellenfeest. Hij heeft het hartstikke goed gedaan.

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Zorgt voor een aangename sfeer

We hebben erg genoten van het optreden. De sfeer was goed, leuke nummers, goede stem.

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Perfecte aanvulling

Wouter (de blonde tornado) was echt geweldig. Communicatie verliep direct heel prettig (vanaf moment boeken tot de avond zelf). Hij voelde de avond perfect aan. Zeer lekkere diverse nummers (Nederlands/Engels) die voor iedereen (jong en oud) aanspreken. Mooie zuivere stem die niet schreeuwerig overkomt. Maakte er echt direct een feestje van. Er kon door de gasten worden gekletst maar er werd ook gedanst. Veel positieve reacties gehad van aanwezige gasten. Was eerste keer dat wij iemand hadden ingehuurd en dankzij Wouter dus een groot succes! Nogmaals onwijs bedankt Wouter! Wie weet tot een volgende keer.

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Tevreden!

Wouter heeft bij ons een heel goed optreden gehouden!, wij waren er heel blij mee. Mede door zijn optreden werdt ons feest een groot succes, veel complimenten gekregen van de gasten. Wouter wist zich heel goed in te leven wat onze wensen waren. Hij heeft het meer dan waar gemaakt, dank Wouter je was geweldig.

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Goede stem en leuk repertoire

Ruim op tijd aanwezig en prettige communicatie. Staat open voor verzoeknummers. Zet een goede sfeer neer. Het was een geweldig feest!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Hij heeft een uitbundige sfeer gecreëerd

De Blondo Tornado heeft aan al onze verwachtingen voldaan! Een huiskamerfeest waar hij heel relaxt binnenkomt, zichzelf aankondigd (op zeer originele wijze) en met goed gevoel voor het moment een set speelt. En inderdaad, zoals op de site staat; op het einde van het feest wordt er meegezongen en heeft hij een uitbundige sfeer gecreëerd. Wouter, bedankt!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Luitert naar wensen en luistert goed

De blonde tornado is bij ons thuis op komen treden voor een 40jaar verjaardagsfeest. Het optreden voldeed aan al onze wensen. Zo speelde hij in het begin als achtergrond muziek en eindigde het als een echt feestje. Hij voelt de sfeer goed aan. Wij raden de blonde tornado iedereen aan.

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Het was fantastisch dankjewel!

De Blonde Tornado, begon met spelen tijdens het diner van onze bruiloft. Vanaf het eerste liedje zat de sfeer er al goed in! Later tijdens binnenkomst van de avondgasten speelde hij meer upbeat liedjes om iedereen alvast op te warmen voor de feestavond, met succes!! Van alle gasten alleen maar complimenten gekregen en wij zullen Wouter zeker aanraden bij iedereen die een zanger/gitarist zoekt!! Bedankt Wouter!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Enthousiaste artiest

De Blonde Tornado heeft opgetreden op het feest voor mijn 30e verjaardag. We hadden vooraf kort doorgenomen wat ik ongeveer wilde en daar gaf hij een perfecte invulling aan. Alle gasten waren erg enthousiast: met zijn liedjeskeuzes zorgde hij voor veel gezelligheid en extra dansjes dus echt een aanrader om te boeken!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Highly recommended!!!

Good performance. He came 30 minutes earlier before the required time to prepare everything. Our guests really enjoyed the songs he played.

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Zeer schappeijke prijs, een echte aanrader!

Voor onze vrijwilligersavond van VSCO'61 op 25 mei 2018 hadden wij De Blonde Tornado geboekt. Dit bleek een perfecte match. Het optreden van de Blonde Tornado sloot erg goed aan bij deze avond. Goede keuzes in de nummers en een mooie stem. Niet te overheersend zodat een ieder ook nog normaal met elkaar kon praten. Zoals gezegd een prima aanvulling voor een geslaagd avond. Het contact zowel voor als tijdens deze avond was prima, geen eisen, flexibel en goed meedenkend over de invulling van de avond. En dit alles voor een zeer schappelijke prijs. Een echte aanrader!!!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Prachtig optreden bedankt!

Een leuk optreden! Dankjewel!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Performance

Zondagmiddag heeft de Blonde Tornado een huiskamerconcert verzorgd voor mijn vijftigste verjaardag. Mijn vriendinnen en ik hebben genoten van zijn liedjes en de manier waarop ze werden gebracht. Het is een onvergetelijke middag geworden - bedankt!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Groot succes!

Het optreden van De Blonde Tornado was een groot succes! Niet op de meest makkelijke plek; in een Atrium, omgeven door lunchende mensen die vanwege die lunch, niet perse alle aandacht voor het optreden hadden. Niet dat Wouter zich daardoor liet weerhouden; met een combinatie van covers en eigen nummers speelde hij vrolijk door en zocht op een bescheiden manier de interactie met het publiek. Dat resulteerde regelmatig in een welgemeend applaus of zelfs meezingen; een knappe prestatie binnen deze lastige omstandigheden! Wouter's flexibiliteit en prettige samenwerking in het voortraject als op de dag zelf, zijn zeker een pré! Wat ons betreft zeker voor herhaling vatbaar!

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Super leuk tuinfeest!

Wat was het een superleuk tuinfeest gisteren. Af en toe kwam de regen met bakken uit de lucht en dan scheen weer de zon, er waren ruim 100 mensen, maar de echte sfeermaker was De Blonde Tornado. We hadden Wouter gevraagd om het feest extra sfeer te geven met de muziek en dat is gelukt. Superveel positieve reacties gehad van alle gasten, top! Wouter heeft vooraf goed met ons meegedacht, voelde perfect aan wat we wilden en was helder in de communicatie. Alle afspraken kwam hij na, was op tijd etc, ook fijn! Als we weer eens een feestje geven, weet ik nu al wie we vragen voor de muziek ?

artist
User

, User

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ruim op tijd aanwezig Helemaal top!

Je denkt misschien dat je voor dat geld geen goede artiest kan boeken maar de blonde tornado maakte voor mij daar verandering in! Zuivere stem, zingt Engelstalig, Nederlandstalig en meezingers! Voelt aan wanneer welk nummer nodig is kwa sfeer. Verder was hij ook nog eens een uur en een kwartier voor aanvangstijd aanwezig. Erg netjes dus. Mijn avond is compleet gemaakt. Hij is zeker het geld waard!!!

De Blonde Tornado boeken of inhuren doe je hier via Showbird.
Deze act is geschikt voor volgende events:
Je hebt 1-op-1 contact met de artiest zelf
of diens persoonlijke manager.
Heb je een vraag over deze act?
Stel deze dan in je vrijblijvende aanvraag.

De artiest komt uit Breda

Doe een vrijblijvende aanvraag bij artiest

€ 425,-

BTW nvt

Je zit met deze aanvraag nergens aan vast.
Artiest reageert met een vraag of een voorstel.
Daarna kun jij zelf de boeking definitief maken.

Artiest reageert meestal binnen 2 uur.

Doe een vrijblijvende aanvraag

 

Artiest reageert meestal binnen 2 uur.
AANVRAGEN

Veilig Boeken

ShowBird