showbird.com ist der größte Marktplatz
für LIVE-Unterhaltung in NL und BE
Künstler präsentieren sich auf unserer Plattform
Du kannst sie für deine eigene Veranstaltung buchen
  • check-icon-green-19x24 Durchschnittliche Kundenbewertung 9.6
  • check-icon-green-19x24 30.000 Kunden sind dir vorausgegangen
  • check-icon-green-19x24 Durchschnittliche Kundenbewertung 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direkte Antwort vom Künstler selbst
  • check-icon-green-19x24 Niedrigpreisgarantie

Rust in je hoofd mbv je ademhaling

Sprecher , Menschliches Interesse / Verhalten
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  
Der Künstler wohnt in Son

€ 997

Preis ohne 21% MwSt

Rust in je hoofd mbv je ademhaling
Rust in je hoofd mbv je ademhaling
Rust in je hoofd mbv je ademhaling
Rust in je hoofd mbv je ademhaling
Rust in je hoofd mbv je ademhaling

Spreker: Sylvia Bruning

Een inspirerende, interactieve lezing over leiderschap, dealen met stress en jezelf durven zijn in een wereld die steeds sneller en hectischer is. Het verhaal is authentiek en herkenbaar, de inzichten verhelderend en de oefeningen een cadeautje.

“Heb jij het ook zo druk?”
“Ja, hou op!” ?
Hoe komt het toch dat we zo druk zijn? Of in elk geval het gevoel hebben dat we druk zijn?

Waarschijnlijk komt dit doordat we in een prestatiemaatschappij leven. We willen veel en doen veel. Het liefst allemaal tegelijk, want dat is lekker efficiënt. En dan verwachten we ook nog van onszelf dat dit ons goed afgaat. Tussen de bedrijven door worden we afgeleid door de huidige technologie van bijvoorbeeld onze smartphones.

Afgeleid, druk, moe… Op deze manier doorgaan is gewoonweg niet gezond. Het aantal mensen met een burn-out neemt nog steeds toe. En dat op steeds jongere leeftijd. Onze vitaliteit holt achteruit. Vervolgens zijn we te moe om gezonder te leven. We weten niet zo goed meer wat we nu écht nodig hebben en waar we energie van krijgen. En als we dit wel helder hebben voor onszelf, dan zijn we niet in staat dit te realiseren.

Tijd voor verandering!

Met 6 jaar ervaring binnen de Koninklijke Landmacht en meer dan 16 jaar ervaring in leidinggevende posities op diverse niveaus én haar eigen levenslessen (waaronder een burn-out), is het nu tijd om alles wat ze geleerd heeft over LEIDERSCHAP door te geven aan anderen. Sylvia Bruning deelt haar eigen allesomvattende, unieke leiderschapsmodel en een belangrijke techniek om tot meer ontspanning te komen met behulp van iets wat we allemaal dagelijks bij ons hebben: onze ademhaling.

Volgens Sylvia is onze ademhaling een zwaar onderschat hulpmiddel om je tot meer persoonlijk en betekenisvol leiderschap te brengen en graag laat ze je hiermee kennismaken. Op energieke, sprankelende en authentieke wijze neemt ze je mee in haar verhaal en trakteert ze je op nieuwe inzichten en tools. Voor grotere groepen te boeken als lezing en voor kleinere groepen als workshop.

Rezensionen

 

Am besten buchst du Rust in je hoofd mbv je ademhaling hier über Showbird.
Dieser Act passt super zu folgenden Veranstaltungstypen:
Du hast direkten Kontakt mit dem Künstler
oder dessen persönlichem Manager.
Hast du eine Frage zu diesem Akt?
Stell sie in deiner Anfrage an den Künstler.

Der Künstler wohnt in Son

Stell eine unverbindliche Anfrage für diesen Auftritt

€ 997,-

Preis ohne 21% MwSt

Die Anfrage ist unverbindlich.
Der Künstler wird dir mit einer Frage oder einem Vorschlag antworten.
Danach kannst du die Buchung abschließen.

Der Künstler antwortet normalerweise innerhalb von 4 Stunden

Eine unverbindliche Anfrage stellen

 

Der Künstler antwortet normalerweise innerhalb von 4 Stunden.
AKT ANFRAGEN

Künstler

Organisation

Verified service

ShowBird