showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band,

Band , Jazz
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
(13 reviews)
The artist is residing in Hengelo (Overijssel)

€ 1.800

act price ex 9% VAT

Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band,
Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band,
Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band,
Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band,
Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band,

4+ (group) performers

Indoor and outdoor

Band

3 hours

5 bij 3 meter

NL, EN

Helen Music is in alle bezettingen te boeken van duo, trio, kwartet en kwintet en speelt niet alleen ​jazz maar ook (hedendaagse) pop, soul en ​latinnummers in een ‘jazz-jasje’ gestoken.
​​Het geluidsvolume is zodanig aangepast dat u ​​en uw gasten met elkaar kunnen praten. ​​En dit helemaal LIVE, ​met een aangename eigen sound!

Een stijlvolle coverband met getalenteerde en professionele musici:. Uli (contrabas), Mark (gitaar), Jan (drums), Anne-Marie (trompet) en Helen (zang). Het repertoire is gevarieerd: jazzy, latin, pop & soul. We spelen zowel achtergrondmuziek voor ontvangsten als een swingend feest! Ideaal voor recepties en bedrijfsfeesten maar ook voor privéfeesten op locatie of bij u thuis.

Helen, zangeres en bandleider van Helen Music, zingt vanaf haar jeugd en is een bekend gezicht op vele podia en in verschillende muziekstudio’s. Haar warme en krachtige stem en dito uitstraling vormen de basis voor een daverend optreden. Zij zingt moeiteloos de meest uiteenlopende stijlen, van jazz standards tot soul en dance-classics en is gewend te switchen van easy-listening naar up tempo nummers.
Mark is afgestudeerd aan het conservatorium in Zwolle, met als hoofdvak gitaar jazz/lichte muziek en daarnaast heeft hij een aantal jaren hoofdvak Trombone gestudeerd op het conservatorium te Zwolle. Hij heeft in verschillende (show)orkesten en Big Bands gespeeld o.a. First Showband en Maxim, waarbij hij vele artiesten begeleidde o.a. René Froger, Lee Towers, Gerard Joling, Frans Bauer en André Hazes.
Uli kwam via de cello terecht bij de basgitaar en de contrabas. Hij studeerde basgitaar aan de “Bass School Munich”, een opleiding voor studiomusici in München. Hij specialiseerde zich verder op contrabas en basgitaar lichte muziek op het Conservatorium in Enschede bij o.a. Ruud Ouwehand, Wilton Jongmans, Wilbrand Meischke en Davy de Wit. In 2003 is hij als bassist 'cum laude' afgestudeerd en speelt 100 concerten per jaar van jazz en bigband tot rock en Balkan Muziek.
Jan ter Maat jr. is op zijn 15de met zijn drummers loopbaan begonnen. Vanaf dat moment begon hij te spelen in verschillende bands en formaties. De muziekstijlen lopen uiteen van jazz- pop- latin- tot klassiek en natuurlijk de huidige, commerciële muziekstroom. Het lesgeven is een grote passie van Jan, daarom heeft hij in Hengelo zijn eigen drumschool. De drumschool bestaat al sinds 1977 en heeft een groot aantal leerlingen afgeleverd die hun weg in de hedendaagse muziek hebben gevonden. Jan heeft naast veel zelfstudie onder andere gestudeerd aan het conservatorium in Enschede.
Anne-Marie ten Heggeler is trompettist, bandleider en docent. Ze studeerde jazz & pop trompet aan het ArtEZ conservatorium Enschede bij Jan Wessels en haar master aan het Koninklijk conservatorium Antwerpen bij Nico Schepers en Bert Joris. Als trompettist speelt ze bij het Millenium Jazz Orchestra, Dutch Concert Big Band en JazzArt Orchestra. Wekelijks geeft ze les aan trompetleerlingen en twee bigbands.

Klaar om uw evenement muzikaal naar een hoger niveau te tillen? Neem vrijblijvend contact met ons op – wij denken graag met u mee!

Repertoire

Artist plays:
Covers
A selection of songs artist can play:
Adele
Make You Feel My Love
Alicia Keys
If I Ain't Got You
Alison Moyet
That Ole Devil Called Love
Amy Winehouse
Valerie - Live At BBC Radio 1 Live Lounge, London / 2007
Amy Winehouse
Valerie - Live At BBC Radio 1 Live Lounge, London / 2007
play
Caro Emerald
A Night Like This
play
Cookin' On 3 Burners
This Girl
Duffy
Mercy
Frank Sinatra
Fly Me To The Moon
Matt Bianco
Half a Minute
Michael Jackson
Rock with You - Single Version
Norah Jones
Don't Know Why
Do you have a question or wish regarding the repertoire? Mention it in your request.

Reviews

Door 13 klanten beoordeeld met een gemiddelde score van 10

artist
Tijmen, Munsterhuis Sportscars

, Tijmen, Munsterhuis Sportscars

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Robert & Ingrid

, Robert & Ingrid

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Vrouwensociëteit

, Vrouwensociëteit

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Mirthe

, Mirthe

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Judith

, Judith

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Lars

, Lars

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Bas en Esli, bruidspaar

, Bas en Esli, bruidspaar

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
André, MKB Twente

, André, MKB Twente

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Cita

, Cita

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Theo en Renn, MVM Group

, Theo en Renn, MVM Group

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Nienke, Icing on the Cake Entertainment

, Nienke, Icing on the Cake Entertainment

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Karin

, Karin

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Cita

, Cita

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hire or book Helen Music, jazzy-soul-latin-pop band, is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the artist
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the artist.

The artist is residing in Hengelo (Overijssel)

Make a non-binding request for this act

€ 1.800,-

act price ex 9% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 2 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 2 hour.
REQUEST ACT