showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Bartho Braat

Speaker , Arts / Culture
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
The performer is residing in Abcoude

€ 1.750

act price ex 21% VAT

Bartho Braat
Bartho Braat
Bartho Braat
Bartho Braat
Bartho Braat
Bartho Braat

De bekende acteur Bartho Braat, die bij het grote publiek bekendheid wierf met zijn rol als Jeff Alberts in Goede Tijden Slechte Tijden. Te boeken als spreker of presentator voor presentaties of bedrijfsevenementen.

Braat werd in Leiden geboren als de zoon van archeoloog W.C. Braat (1903-2000), maar groeide op in Oegstgeest. Na het behalen van zijn Gymnasium-diploma zou hij de studies Geschiedenis en Theaterwetenschap gaan volgen aan de Universiteit van Amsterdam. In het jaar 1980 zat Braat korte tijd op de Amsterdamse Theaterschool, waar hij de opleidingen regie/documentaire volgde. Maar hij besloot om acteur te worden. Braat maakte zijn debuut op de Nederlandse televisie met een gastrol in de dramaserie Oma Fladder. Niet veel later volgde een gastrol van twee episodes in de VARA-komedie Zeg 'ns Aaa en een gastrol als Aai in Het wassende water.

Na een kleine rol in de speelfilm Mama is boos! volgde eind jaren tachtig gastrollen in onder andere In naam van Oranje, Medisch Centrum West, Spijkerhoek en Adriaen Brouwer. In de zomer van 1990 werd Braat door Harry Klooster benaderd voor de rol van Neil van Dongen in de soap Goede tijden, slechte tijden. Hij gaf gedurende één aflevering gestalte aan dit karakter. Niet veel later, in 1991, zou Braat opnieuw benaderd worden. Ditmaal voor een vaste rol.

Door zijn jarenlange ervaring als acteur en docent, is Bartho een veel gevraagd spreker voor lezingen en (bedrijfs-)evenementen.

Let op: Prijs is indicatief! Heeft u interesse of wilt u meer informatie over de mogelijkheden en prijzen ontvangen, neem dan vrijblijvend contact op.

Reviews

 

Hire or book Bartho Braat is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the performer
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the performer.

The artist is residing in Abcoude

Make a non-binding request for this act

€ 1.750,-

act price ex 21% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 0 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 0 hour.
REQUEST ACT