4+ (group) performers
Indoor and outdoor
Band
45 min
3x4meter
NL
Les Faux Manouches speelt sfeervolle en swingende achtergrondmuziek voor iedere gelegenheid. Het warme, niet overheersende karakter van de akoestische gitaren en contrabas maken dit trio zeer geschikt als muzikale omlijsting van bruiloften, bedrijfsfeesten, borrels en recepties!
Les Faux Manouches beschikt over een repertoire met een duur van 1 tot 3 sets van elk 45 minuten. Uiteraard zijn de sets ook in andere tijdvakken in te delen zoals bijvoorbeeld 3 x 30 minuten in plaats van 2 x 45.
De weergegeven prijs is gebaseerd op 2 sets van 45 minuten exclusief reiskosten. Doe een vrijblijvende aanvraag voor een exacte prijsopgave!
Het repertoire van Les Faux Manouches is een bloemlezing van gypsy jazz favorieten uit het oeuvre van Django Reinhardt & the Hot Club de France aangevuld met swing en latin jazz standards uit the American songbook. Vrolijke swing ritmes voeren de boventoon en worden afgewisseld met bevlogen bossa’s, rhumba’s, bolero’s en soms een wals.
Les Faux Manouches is
in basis een akoestisch quartet en kan indien gewenst geheel akoestisch optreden maar waar mogelijk spelen we graag licht versterkt om wat meer spreiding aan het geluid te geven, de volumes van de instrumenten op elkaar af te stemmen en waar nodig het totaal volume aan te passen. Het akoestische karakter blijft daarbij behouden en gesprekken blijven mogelijk.
Door de compacte bezetting en het akoestische karakter van de instrumenten is Duende zeer geschikt als muzikale omlijsting van bruiloften, recepties, borrels, verjaardagen, wijnproeverijen, bedrijfsfeesten en andere kleinschalige evenementen. Versterkt kunnen de opzwepende ritmes op grotere podia ook voor dansplezier zorgen op grotere evenementen zoals markten, braderieën, foodtruck festivals en natuurlijk muziek festivals.
Ritme gitarist Mick Verweij en contrabassist Roeland Terhuizen zijn afkomstig uit Nijmegen, leadgitarist Carlo Gentenaar woont in Ede en Klarinettist Coen Kaldeway in Utrecht.
Over de naam Les Faux Manouches: In België en Frankrijk noemen de Sinti zich Manouche, het Sanskriet woord voor mens, waar ook ons woord man aan verwant is. Omdat wij zelf niet tot de Sinti/Roma gemeenschap behoren maar wel de muziek van de in België geboren manouche- ofwel Sinti-gitarist Django Reinhardt spelen hebben wij voor de Franse vertaling van 'de namaak manouches' gekozen als bandnaam.
Reviews
, j.p.
, Dana
, Twan
, Julie
, Renate (IX Renewables)
, Linda
, Emy & Jordy
, Beeldentuin marienheem
, Rolf
, L.
, Maureen
, Bart
, Ginger
, Vincent
, Ruben
, Laurens
, Guido
, Arjen
, User
, User
, User
, User
, User
, User
, User
, User
, User
January 2018, Zhané
, User
, User
, User
, User
, User
, User
, User
€ 800,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

