showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Marianne Timmer: Winner vs Quitter

Speaker , Business / Management
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
(3 reviews)
The performer is residing in Amsterdam

€ 3.900

act price ex 21% VAT

Marianne Timmer: Winner vs Quitter
Marianne Timmer: Winner vs Quitter
Marianne Timmer: Winner vs Quitter
Marianne Timmer: Winner vs Quitter

Je team werkt hard, maar het loopt stroef. Het blijft hangen in eilandjes, verantwoordelijkheid wordt doorgeschoven, en bij elk probleem hoor je zinnen als:
“Dat is niet mijn taak.”
“Ik zit al aan mijn uren.”
“Dat hoort niet bij mijn functie.”

Of er wordt ja gezegd, maar nee gedaan.

Iedereen wil kampioen zijn aan tafel. In het sollicitatiegesprek is er motivatie genoeg. Maar als het spannend wordt, als er echt iets gevraagd wordt… dan zie je pas wie een topper is en wie niet.

Dit zijn signalen van een team dat wel beweegt, maar niet vooruitkomt. Dat samenwerking verwart met naast elkaar werken. Waar losse prestaties belangrijker zijn dan het gezamenlijke doel. En ja: de houding en energie van de leidinggevende zijn daarin allesbepalend.

In mijn sessie help ik teams de knop om te zetten. Van afwachtend naar proactief. Van doorschuiven naar eigenaarschap. Van veilige excuses naar gedragen resultaat.
Want eerlijk is eerlijk: wat is er écht nodig om de beste te zijn?

Ik neem alles mee wat ik geleerd en gezien heb in de topsport. Als olympisch kampioen, coach en Chef de Mission heb ik ervaren wat het verschil maakt tussen winnen en verliezen. Niet alleen talent, maar vooral: mentaliteit, gedrag en lef.

Ik werk met teams die vooruit willen. Die durven te kijken naar wat beter kan. Die snappen dat echte groei pas begint als mensen verantwoordelijkheid nemen ook als het moeilijk wordt, buiten hun functieomschrijving valt, of even niet goed uitkomt.

Wil jij een team met toppers? Dan begint het hier.

Reviews

Door 3 klanten beoordeeld met een gemiddelde score van 10

artist
Marcel Paardekooper

, Marcel Paardekooper

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Presentation Marianne Timmer

Marianne told a fantastic story. The request from our organization was based on our current vitality program. Marianne did a great job by telling a very personal story, which in a fun way made it very clear to everyone where both short and long term gains can be made regarding the fitness of people. Both physically and mentally! We do try to make this clear to people more often, but as it turns out, this is accepted more quickly from one of the greatest and nicest sports heroes we have in NL :-)

artist
Review

, Review

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Very inspiring story

Very inspiring story of successes and setbacks. Both in top sports and in everyday life. Well worth the effort!

artist
Christian

, Christian

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Een inspirerende lezing

Recent heeft Marianne een inspirerende lezing gegeven op ons Business Partner Event. Een waanzinnig verhaal, glansrijke carrière, maar ook tegenslagen en dalen naast de vele pieken. Maar het is niet alleen de lezing. Marianne was heel de avond te gast en onderdeel van he geheel. Zoekend naar verbinding met onze gasten, onder andere aan tafel tijdens het diner maar zeker ook bij ontvangst en na afloop van het formele gedeelte. In onze reis naar het creëren van een community binnen de procesindustrie is dit zeer waardevol. Familiair, benaderbaar en mee willen opgaan in ons gedachtengoed. Al tijdens de voorbespreking enkele maanden voor het event was het gevoel al goed en wisten we dat we een juiste keuze hadden gemaakt om Marianne te koppelen aan ons business partner event. Ik kijk nu al uit naar de follow up van het event welke we binnenkort samen gaan doen!

Hire or book Marianne Timmer: Winner vs Quitter is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the performer
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the performer.

The artist is residing in Amsterdam

Make a non-binding request for this act

€ 3.900,-

act price ex 21% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 2 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 2 hour.
REQUEST ACT

Footer menu customers DE

Artists DE

Organisation DE

Verified service

ShowBird