2 (duo) performers
Indoor
Actor
1 hour
3 x 4 meter
NL
De Knoekels hebben een knotsgekke theatervoorstelling met veel muziek, grappige personages en interactie met het publiek.
Superbaby voelt zich misselijk omdat hij te veel gesnoept heeft. Toby gaat hem helpen. Met een speciale tijdmachine-fiets reist Toby naar verschillende plekken en tijden waar hij bijzondere figuren ontmoet. Zoals De Holbewoner, Broccoliman en Het Blije Bijtje.
Sinds 8 maanden staan de Knoekels op YouTube.
De beste liedjes hebben ze tevens verwerkt in de show. ( voor liedjes zie onze showreel op Showbird).
Voor degene die ons al gezien hebben; dubbel genieten!
De Knoekels staan garant voor een voorstelling waarbij de bewoners/ cliënten meegenomen worden op een spannend avontuur met volop humor en interactie. De bewoners hebben het gevoel onderdeel te zijn van de voorstelling. Het is tevens een leerzame show waarbij de personages een ontwikkeling door maken en zij nodigen de mensen uit om met hen mee te groeien.
Wij willen de bewoners in de gehandicaptenzorg en dementerende ouderen volledig in hun kracht zetten en het gevoel geven dat ze invloed hebben op hun eigen leven en op dat van anderen.
We streven ernaar dat de mensen hun handicap en dementie even helemaal vergeten en blij, krachtig en sterk de voorstelling verlaten!
De Knoekels, de Knotsgekke Kindervrienden!!! Ook voor
de bewoners in een instelling, die kinderlijk van geest zijn.
SuperBaby heeft te veel gesnoept en is daardoor heel misselijk, hij is erg lui en hij verveelt zich.
Vriendje Toby komt op bezoek en gaat hem helpen om zich weer SUPERbaby te voelen, samen met de kinderen!
Toby neemt de Knoekelvrienden mee op onderzoek. Tijdens deze zoektocht krijgen ze van een Frans Engeltje de opdracht op zoek te gaan naar de 3 geluksgeboden.
Met een speciale tijdmachine-fiets reist Toby naar verschillende plekken en tijden waar hij bijzondere figuren ontmoet. Zoals Broccoliman die zingt over gezonde voeding , De holbewoner die de kinderen laat bewegen en Het Blije Bijtje die de dingen doet die hij leuk vindt. Dus een voorstelling over het belang van gezondheid, beweging en plezier.
Tijdens de voorstelling worden de bewoners onderdeel van de show! Ze beleven samen met de spelers een speels, humorvol en leerzaam avontuur. Ze vergeten even de wereld om zich heen en reizen samen met Toby door de tijd. Ook is er ruimte voor instellingen om actuele thema's toe te voegen in de voorstelling.
Ideaal voor elke school en bso!
Tijdens de voorstelling van De Knoekels wordt de kracht in jezelf benadrukt!
Reviews
, Berenhuis Kinderopvang
We, Kinderopvang Berenhuis really enjoyed your performance 'The Time Race'. It was fun, original and above all very funny. All children listened attentively to Toby and SUPER baby. What a funny voice SUPER baby had, we laughed a lot. Also many thanks for your cool sticker, this was shown to everyone throughout the day. Many thanks and hopefully until next time.
, Linda
Laugh, scream, roar; our children from the lower grades, but certainly also we as teachers, had to laugh at the funny, interactive performance 'The Time Race'! The characters with crazy voices were hilarious. The children were each time invited by the actors in a different way to participate in the performance, this made the students extra involved. They enthusiastically danced along, answered questions and imitated primal sounds. We enjoyed!
, Basisschool Mozaïek
Amazed by the performance of Superbaby who doesn't know what he wants to be. An interactive performance with our students. Beautiful to see the engagement with our children!
€ 850,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

