Unieke lezing over alle facetten van de muziekindustrie met veel praktijkvoorbeelden en 'behind the scenes' verhalen. Tevens is er een directe link tussen de muziekindustrie en het 'normale' bedrijfsleven.
Coen van Hoevelaak is een inspirerend spreker die u meeneemt in de wereld van de muziekindustrie. Een unieke inkijk in wat er nodig is voor een carrière in deze fascinerende industrie.
Coen van Hoevelaak is meer dan 20 jaar actief in de muziekindustrie en was zakelijk en nauw betrokken bij de muziekstudio waar meer dan 200 artiesten, waaronder Nick & Simon, Wolter Kroes, Jeroen van der Boom, André Hazes en vele anderen, hun hits opnamen.
Veel praktijkvoorbeelden en ‘behind the scenes’ verhalen maken het een interessante lezing.
Coen legt tevens een link tussen de muziekwereld en het ‘normale’ bedrijfsleven.
Coen van Hoevelaak is auteur van het succesvolle boek “Don’t call us, we call you” en geeft al 10 jaar
lezingen en seminars over dit unieke onderwerp.
Rezensionen
€ 995,-
Preis ohne 21% MwStDie Anfrage ist unverbindlich.
Der Künstler wird dir mit einer Frage oder einem Vorschlag antworten.
Danach kannst du die Buchung abschließen.

