1 (solo) performer
Indoor
Tasting
2 hours
In overleg
FR, NL, EN
Wie wil er nu geen Bierproeverij van een officiële Zytholoog? Een wat? Een Zytholoog! Iemand die een opleiding tot Bierkenner heeft gevolgd. Werner weet alles wat er te weten valt over bier en deelt deze kennis graag met jou tijdens deze unieke Bierproeverij.
Op zoek naar een ultieme bier-beleving? Ben je gebrand op weetjes over bier? Dan zal dit event je zeker weten te bekoren. Onder begeleiding van een erkende biersommelier proef je vier uitstekende Belgische bieren.
Tijdens deze interactieve tasting worden de deelnemers ondergedompeld in een bad van smaken. De zintuigen worden geprikkeld en de smaakpapillen worden verwend met vloeibaar goud. Je leert dat bier proeven iets is dat je echt met al jouw zintuigen doet. We horen en zien, ruiken en proeven. De deelnemers zullen nooit meer op dezelfde manier naar bier kijken. Een avond pure verwennerij.
De prijs van deze Bierproeverij bedraagt €18 p.p. en de minimale hoeveelheid deelnemers bedraagt 12 personen. De workshop duurt tussen de 1 en 3 uur.
Afhankelijk van de deelnemers.
Reviews
, Erik
, Jan
, Steven
, Bjorn
, Antoine
, Bart
, Elizabeth
, Ineke
, Aline
, Paulien
, Katrien
, Kurt
, Karin
, Katleen
, Tessa
, Etienne
, Evy
, Mieke
, Ano
, Jean-Paul
, User
€ 300,-
act price ex 21% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.