1 (solo) performer
Indoor
Singer (female)
1,5 hour
3x2 meter. Ruimte voor geluisset en kruk
NL
'Miekes Muzikaal Behang' is uitermate geschikt voor gelegenheden, waarbij praten en elkaar goed verstaan belangrijk is en de muziek ondersteunend is aan het evenement. Het is een live gezongen performance bedoeld als muzikale omlijsting op de achtergrond, waarbij de nadruk wordt gelegd op het borrel/diner moment. De zangeres zit dan ook zingend op een kruk.
Het aantal sets en de duur gaan in overleg. Bijvoorbeeld 1x60 minuten 2 of 3 x 30 minuten of 2x45minuten. Graag vermelden bij de aanvraag.
Met Vocalist Mieke Koers ben je verzekerd van een geslaagde ambiance!
Toen Mieke 17 jaar was zong zij in het Tros televisie programma Una Voce Particolare onder begeleiding van het Nederlands Promenade Orkest en presentator Ernst Daniel Smid. Vanaf dat moment heeft haar carrière vleugels gekregen. Door alle media aandacht kwam zij gelijk in het voorprogramma van Do, Replay en Maud te staan.
Nog kort geleden, in januari 2022, is Mieke te zien geweest in het succesvolle RTL4 programma: 'I Can See Your Voice' waarin ze haar Jazzy kwaliteiten heeft laten horen tot grote tevredenheid van het Panel. (Edsilia Rombley, Jeroen van der Boom, Danny de Munck Marieke Elsinga, Carlo Boszhard en Fred van Leer).
Mieke heeft veel uren gemaakt als
lead zangeres van diverse allround bands. Na jaren flink wat feest optredens te hebben gedaan, merkte ze dat haar voorliefde vooral ligt bij het zingen van mooie easy listening nummers. Het creëren van sfeer en gezelligheid gaat als vanzelf wanneer Mieke er is met haar muzikale behang.
‘Miekes Muzikaal Behang' is uitermate geschikt voor gelegenheden, waarbij praten en elkaar goed verstaan belangrijk is en de muziek ondersteunend is aan het evenement. Het is een live gezongen performance bedoeld als muzikale omlijsting op de achtergrond, waarbij de nadruk wordt gelegd op het borrelmoment/dinermoment. Ze zingt dan ook vanaf een kruk.
Nummers uit het repertoire zijn o.a.: Summertime, What a wonderful world, Fever, Love me tender, Perfect day (zie haar uitgebreide playlist).
Ideaal voor een receptie, netwerkborrel, diner, lunch, high tea of een congres, vooral geschikt voor zakelijke gelegenheden. Daarnaast beschikt zij ook over uitgebreid kerst repertoire, dus ook voor de kerst events is 'Miekes Muzikaal Behang' inzetbaar! Beschikbaarheid even in overleg.
Reviews
, Jacqueline van Oijen
, Rick Tol Chengeta Wildlife
, Linda van Bochove
, TSG Group
, Monique
, dominique
, TSG Group
, TSG Group
€ 850,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.