showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

De interactieve PianoShow Bijzonder over

Pianist
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
The artist is residing in Groningen

€ 1.000

act price ex 9% VAT

De interactieve PianoShow Bijzonder over
De interactieve PianoShow Bijzonder over
De interactieve PianoShow Bijzonder over
De interactieve PianoShow Bijzonder over
De interactieve PianoShow Bijzonder over
De interactieve PianoShow Bijzonder over
De interactieve PianoShow Bijzonder over

1 (solo) performer

Indoor and outdoor

Pianist

1 hour

Huiskamer tot een stadion

NL

De Perfecte Interactieve Pianoshow!

Leuk,
Verrassend,
Virtuoos

Leuke verhalen over Grote Meesters en Top Pianoklassiekers.

Laat jezelf verrasen!

Oleg Morozov werd geboren in 1976 in Kazan, Rusland. Vanaf zijn zevende kreeg hij pianoles bij het middelbare muziekonderwijs van het Kazan Staats conservatorium (bij M.B Arbuzova). In 1994 rondde hij deze opleiding af met een gouden medaille en trad toe tot het Conservatorium van Kazan (en studeerde hij bij V.A. Stolov). Tijdens zijn studie in de jaren ’90 won hij een beurs van de president en regering van de Russische Federatie. Hij werd vervolgens voorgedragen voor een beurs van het Zwitserse bedrijf Davidoff voor zijn verdiensten in de kunst. Ook kreeg hij een beurs genoemd naar de beroemde pianist S. Richter, dit was een beurs van het Gloriya fonds, opgericht door de wereldberoemde cellist M.L. Rostropovich.

Oleg nam met succes deel aan internationale concoursen in Italië, Spanje, Duitsland en Rusland. Hij won o.a. het concours van Citta di Pavia (Italië) en de Bach prijs in Bremen (Duitsland). In 1999 studeerde hij cum laude af aan het conservatorium van Kazan.

In het jaar 2000 kreeg Oleg Morozov een uitnodiging van het conservatorium van Groningen, waarop hij zijn studie voortzette bij A.M. Gold. In 2003 gaf Oleg Morozov met het Noord Nederlands Orkest een aantal succesvolle concerten op tournee door Nederland. In 2004 vervolgde hij zijn studie aan de conservatoria van Zwolle en Arnhem (bij Frank van de Laar). In 2009 studeerde hij af en kreeg hij de titel Master of Music (MM of MMus) (voorheen de titel: Uitvoerend Musicus).

Oleg Morozov heeft vele concerten, hij geeft piano- en zangles en hij begeleidt vijf koren in Groningen en Drenthe.

Reviews

 

Hire or book De interactieve PianoShow Bijzonder over is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the artist
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the artist.

The artist is residing in Groningen

Make a non-binding request for this act

€ 1.000,-

act price ex 9% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 4 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 4 hour.
REQUEST ACT