showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Forward Thinking

متحدث , أعمال / إدارة
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  
يقيم المؤدي في Amsterdam

€ 2.000

سعر العرض غير شامل 21% ضريبة

Forward Thinking
Forward Thinking
Forward Thinking
Forward Thinking
Forward Thinking
Forward Thinking

Inspiratiesessie over groepsgedrag: van belemmerende groeps- en teamdynamieken naar een zoektocht 'hoe dan wel?'. Wetenschap, humor en interactie met het publiek zijn de ingrediënten van een sessie die blijft hangen.

Mag ik mij voorstellen, mijn naam is Bas van Kesteren. Ik verwonder mij al meer dan 25 jaar over groepsgedrag in organisaties, maar ook daarbuiten in de maatschappij. Ik breng inzichten uit gedragswetenschap over groepen naar de werkvloer en de praktijk.

Wat mij enorm drijft is het doorbreken van belemmerende patronen in groeps- dynamieken. Ooit geboren vanuit een frustratie, omdat ik groepen niet begreep.

Mijn expertise ligt voornamelijk in het benutten van collectieve intelligentie van groepen, zoals in wijken, binnen organisaties, met medewerkers, stakeholders en elke andere denkbare groep.

Regelmatig geeft ik openbare lezingen, gastcolleges en inspiratiesessies over actuele thema’s in groepen. Of het nu gaat om normen, beïnvloeding, weerstand, ‘ja’ zeggen en ‘nee’ doen of onze einde- loze meningen. Het zijn voor iedereen herkenbare fenomenen als we deel uit maken van een groep of team.

In mijn colleges laat ik zien hoe het anders kan. Hoe we hulp krijgen van de wetenschap en hoe we die kunnen toepassen in de praktijk. Met een vleugje humor, schurend tegen heilige huisjes en patroon-doorbrekend neem ik de zaal mee naar een bredere zienswijze.

In november 2022 is mijn boek uitgekomen met als titel: ‘Wat gebeurt hier nu eigenlijk?’ Het boek gaat over wat je nog niet wist over groepsgedrag, maar wel wilt weten. Met voorwoord van Chantal van der Leest, Gedragspsycholoog, colomnist AD en schrijver.

التقييمات

 

Hire or book Forward Thinking is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the performer
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the performer.

يقيم الفنان في Amsterdam

قدّم طلبًا غير ملزم لهذا العرض

€ 2.000,-

سعر العرض غير شامل 21% ضريبة

الطلب غير ملزم.
سيقوم الفنان بالرد بسؤال أو عرض.
بعد ذلك يمكنك إتمام الحجز.

Artist responds normally within 4 hour

قدّم طلبًا غير ملزم

 

Artist responds normally within 4 hour.
طلب العرض