showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Reza

Singer (female) , Singer-Songwriter
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
(10 reviews)
The artist is residing in Bunnik

€ 170

act price ex 9% VAT

Reza
Reza
Reza
Reza
Reza
Reza

1 (solo) performer

Indoor and outdoor

Singer (female)

30 min

2x2

NL, EN

Reza zingt waarover ze niet zo makkelijk praat, maar waar ze wel een sterk gevoel bij heeft. Ze neemt je mee in de wolken van gedachten die constant door haar hoofd zweven.

Reza zingt waarover ze niet zo makkelijk praat, maar waar ze wel een sterk gevoel bij heeft. Met haar indiepopliedjes creëert ze een intieme en meeslepende ervaring die luisteraars even laat ontsnappen aan de hectiek van alledag. Haar muziek balanceert tussen hoop en melancholie, stilte en chaos, en vertolkt het verlangen om je écht thuis te voelen — in de natuur, bij een ander, in de stilte of bij jezelf. Haar warme stem schept een veilige wereld waar de tijd stilvalt en je binnenwereld zacht wordt aangeraakt. In die bubbel word je uitgenodigd om je eigen gedachtewereld te doorbreken om daarna de stukken op een nieuwe, mooie manier weer aan elkaar te lijmen.

In 2021 stond Reza voor het eerst met eigen nummers op het podium in Doornroosje en won ze Kunstbende Gelderland. Sindsdien speelde ze op diverse podia, deelde haar muziek met o.a. Anouk en Flemming en verdiept ze zich verder aan het Conservatorium van Amsterdam. Haar optredens worden geprezen om haar authentieke stem en de verhalende, emotionele kracht van haar liedjes.

Reza’s verhalen zijn soms om stil van te worden en soms als een zaadje dat iets in beweging brengt. Met akoestische ondersteuning van gitaar, piano, bas, drum en cello is Reza vastbesloten om met haar aanstaande debuutalbum On This Lonely Day de harten van zoveel mogelijk mensen te bereiken en daar een blijvende indruk achter te laten.

PS: Er wordt €20,- per nieuw in te studeren verzoeknummer in rekening gebracht en €10,- aanwezigheidstoeslag per uur om het optreden heen.

Reviews

Door 10 klanten beoordeeld met een gemiddelde score van 9.6

artist
Siep

, Siep

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Maureen

September 2025, Maureen

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Michiel

, Michiel

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
nick

, nick

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Aletta

, Aletta

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Iris

, Iris

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Egbert van Eede

, Egbert van Eede

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ANNA Amstelveen

October 2023, ANNA Amstelveen

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Hein

, Hein

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

artist
Lisanne de Vlieger

, Lisanne de Vlieger

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Hire or book Reza is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the artist
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the artist.

The artist is residing in Bunnik

Make a non-binding request for this act

€ 170,-

act price ex 9% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 7 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 7 hour.
REQUEST ACT