showbird.com ist der größte Marktplatz
für LIVE-Unterhaltung in NL und BE
Künstler präsentieren sich auf unserer Plattform
Sie können sie für Ihre eigene Veranstaltung buchen
  • check-icon-green-19x24 Durchschnittliche Kundenbewertung 9.6
  • check-icon-green-19x24 30.000 Kunden sind Ihnen vorausgegangen
  • check-icon-green-19x24 Durchschnittliche Kundenbewertung 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direkte Antwort vom Künstler selbst
  • check-icon-green-19x24 Niedrigpreisgarantie

Een tikkeltje rood

Schauspieler , Lebende Statue
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
(2 Bewertungen)
Der Künstler wohnt in Neeroeteren

€ 480

Auftrittspreis exkl. 9% MwSt

Een tikkeltje rood
Een tikkeltje rood
Een tikkeltje rood
Een tikkeltje rood

1 (solo) Künstler

Innen und außen

Schauspieler

4 Stunden

In overleg

NL

Deze kunstenaar staat soms een tijdje stil, maar gaat dan opeens uitbundig aan de slag! Het publiek is daarbij een favoriet canvas. Dit levende standbeeld is animatie om bij stil te staan!

'Een tikkeltje rood' is een beeld van een schilder. Soms staat of zit hij ingetogen op zijn sokkel op inspiratie te wachten, op het andere moment is hij heel uitbundig bezig om zijn ideeën om te zetten tot kunst. Deze act werd op maat gemaakt voor VASA Oudenaarde naar aanleiding van de tentoonstelling rond Adriaen Brouwer.

Deze act is op basis van een optreden van 4 x 40 minuten. Kilometervergoeding wordt berekend vanuit Neeroeteren. Laat je specifieke wensen achter in de aanvraag!

Het levend standbeeld heeft ook een naam en heet Patrick van Horne. Hij is de 30 voorbij en onderwijzer van beroep. Die pedagogische achtergrond maakt het hem makkelijk om voor groepen te staan en ze te animeren. De animatie doet Patrick al sedert 2000, eerst als clown, later kwamen er de standbeelden en walking acts bij. Patrick over zijn motivatie:

"Acteren en animeren zit in je bloed, het geeft steeds weer een kick om een geslaagde act te brengen. Geregeld probeer ik nieuwe ideeën uit, zo ontstond het levend standbeeld. Dat lijkt makkelijk, maar het is subtieler en gedoseerd werken. Je wilt interactie met je publiek, dus je moet het perfect aanvoelen."

In 2012 besloot Patrick om te stoppen als clown Patje, om zo genoeg energie te kunnen steken in zijn levende beelden en walking acts. Inmiddels heeft Patrick bewezen dat hij zijn sporen verdiend heeft. Met het levend standbeeld van de textielteut won hij in 2008 het Belgisch kampioenschap en werd hij in datzelfde jaar 2e op het BeNeLux-kampioenschap te Lommel. De act 'I wood be (a statue)' viel ook in de prijzen: in april 2014 won Patrick met deze act het festival Borne op z'n Best (Nl.) én behaalde hij een derde plaats op het levende standbeeldenfestival in Tegelen (Nl.). Daarna werd I Wood be a statue nog eerste in Den Bosch, in Maastricht én Belgisch kampioen levend standbeeld 2014. Als kers op de taart mocht I Wood Be a Statue met een 2e prijs gaan lopen bij Worldstatues 2014 te Arnhem.

In 2015 heeft Patrick zichzelf opgevolgd als Belgisch kampioen met de act 'Zijn verleden, mijnverleden'. Hij werd niet alleen uitgeroepen tot het beste Belgische beeld, maar won ook de eerste prijs van alle deelnemende beelden.

Rezensionen

Von 2 Kunden mit einer Durchschnittsbewertung von 9 bewertet

artist
SVM

, SVM

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Book Market

Top! Top! Top! We booked this act for our book fair. It was a great success with both children and parents. The children wondered if it was real or a statue. They were enormously amazed by the living statue Inleven. Definitely highly recommended!

artist
Marco

, Marco

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Frighteningly good!

I placed the mannequin in a hardware store. Several times the shoppers stood in amazement, watching and analyzing whether it was a real or fake mannequin. At the moments when the mannequin moved, the shoppers were shocked because they did not expect it to be a living person.

Die Buchung von Een tikkeltje rood erfolgt am besten hier über Showbird.
Dieser Act eignet sich für folgende Veranstaltungstypen:
Sie haben direkten Kontakt mit dem Künstler
oder dessen persönlichem Manager.
Haben Sie eine Frage zu diesem Auftritt?
Stellen Sie sie in Ihrer Anfrage an den Künstler.

Der Künstler wohnt in Neeroeteren

Stellen Sie eine unverbindliche Anfrage für diesen Auftritt

€ 480,-

Auftrittspreis exkl. 9% MwSt

Die Anfrage ist unverbindlich.
Der Künstler wird mit einer Frage oder einem Vorschlag antworten.
Danach können Sie die Buchung abschließen.

Künstler antwortet normalerweise innerhalb von 4 Stunde

Eine unverbindliche Anfrage stellen

 

Künstler antwortet normalerweise innerhalb von 4 Stunde.
AKT ANFRAGEN

Künstler

Organisation

Verified service

ShowBird