showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Workshop 'Kijken met systemische blik'

Trainer/Workshop
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  
The artist is residing in Oudendijk

€ 600

act price ex 21% VAT

Workshop 'Kijken met systemische blik'
Workshop 'Kijken met systemische blik'
Workshop 'Kijken met systemische blik'
Workshop 'Kijken met systemische blik'
Workshop 'Kijken met systemische blik'

1 (solo) performer

Indoor and outdoor

Trainer/Workshop

4 hours

3 x 4 vrije ruimte

NL, EN

Een workshop of training voor professionals die met systemische blik willen kijken naar hun rol en plek in hun organisatie of team. Je wordt succesvoller als leider of teamlid omdat je meer inzicht hebt in de onderstroom van je organisatie.

Wil jij je organisatie, team of project ontwikkelen of een impuls geven?

In mijn werk merkte ik dat er zaken zijn waar ik geen invloed op kon uit oefenen. Vaak probeerde ik dat zelf op te lossen omdat ik mij daarvoor te veel verantwoordelijk voelde.

Toen ik een organisatieopstelling met mijn project deed werd mij duidelijk dat vaker in het organisatiesysteem iets niet in orde was dat ik probeerde vanuit mijn eigen achtergrond op te lossen. Geïntrigeerd door dit principe heb ik meerdere opleidingen systemisch werk gevolgd.

In mei 2024 heb ik de succesvolle workshop ‘Kijken met Systemische Blik’ ontwikkeld. Deelnemers zijn altijd verrast om te zien hoeveel we onbewust in de interactie met anderen automatisch reageren zoals we geleerd hebben in onze jeugd.

Deze workshop maakt je vrijer hiervan en stelt je in staat om meer autonomie te handelen. Ik denk dat ‘een systemische blik’ in ieders toolbox past. Daarom bied deze interactieve werksessie als teambuilding aan voor organisaties en teams.

We starten de workshop met een korte theoretische introductie van het werk van Bernard Hellinger, grondlegger van het systemisch werk. Middels oefeningen onderzoeken we de drie grote thema’s van het systemisch werk: binding (in- en uitsluiting), de balans van geven en nemen en plek en plaats. Daarnaast onderzoeken we hoe overdracht een rol speelt in je leiderschap en hoe je met grenzen omgaat. Er is ook ruimte om voor ongeveer vier vraagstellers om een vraagstuk in te brengen. Dit vraagstuk onderzoeken we door een programma- of projectopstellingen te doen. Als je geen vraagstuk wilt of kunt inbrengen geeft het representeren in de opstelling ook veel inzichten.

Reviews

 

Hire or book Workshop 'Kijken met systemische blik' is best done here via Showbird.
The artist is residing in Oudendijk

Make a non-binding request for this act

€ 600,-

act price ex 21% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 4 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 4 hour.
REQUEST ACT

Artists DE

Organisation DE

Verified service

ShowBird