showbird.com ist der größte Marktplatz
für LIVE-Unterhaltung in NL und BE
Künstler präsentieren sich auf unserer Plattform
Du kannst sie für deine eigene Veranstaltung buchen
  • check-icon-green-19x24 30.000 Kunden sind dir vorausgegangen
  • check-icon-green-19x24 30.000 Kunden sind dir vorausgegangen
  • check-icon-green-19x24 Durchschnittliche Kundenbewertung 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direkte Antwort vom Künstler selbst
  • check-icon-green-19x24 Niedrigpreisgarantie

Clowns Workshop

Trainer/Workshop , Präsentation
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  
Der Künstler wohnt in Uithuizen

€ 600

Preis ohne 21% MwSt

Clowns Workshop
Clowns Workshop
Clowns Workshop
Clowns Workshop
Clowns Workshop
Clowns Workshop
Clowns Workshop

1 (solo) Künstler

Innen und außen

Trainer/Workshop

1 Stunde

minimaal 3 x 2 meter

DE, ES, FR, NL, EN

Ooit gewenst dat je tijdens een (online) vergadering of zakelijke evenement op een intelligente en relevante manier het ijs kon breken en snel een ongemakkelijke situatie kon oplossen?

Deze workshop wordt gegeven door coach Pascal, één van Nederlandse beste clowns. Binnen een uur komen de volgende onderwerpen aan bod: jezelf zien als clown, het vinden en ontwikkelen van je clowntype, en door improvisatie inspelen op situaties.

Clownerie is een oefening in creativiteit

Bij clownerie denk je vaak al snel aan het circus. Echter tijdens het spelen van een clownrol leer je allereerst veel over onszelf. Het vraagt moed om jezelf te uiten, en zeker in een unieke manier. Door snel out-of-the-box te kunnen denken en handelen creëer je unieke oplossingen op bestaande problemen. Veel basisoefeningen in de clownerie zorgen voor nieuwe, creatieve manieren om naar bestaande problemen te kijken.

In deze basisworkshop clownerie leer je veel lessen die je in elke sociale en zakelijke omgeving kunt toepassen:

​zie de relaties tussen mensen, het verhogen van je energieke aanwezigheid, de spontaniteit in het moment behouden, hoe de kracht van één ding slecht tegelijk te doen. En bovenal, helpt het clown zijn ons onze eigen unieke belachelijkheid te accepteren. Wie herkent zich hierin nu niet?

De oefeningen in deze workshop helpt je sociale en institutionele conventies en angsten te doorbreken die de communicatie drukken.

​Komiek Victor Borge zei al: “Lachen is de kortste afstand tussen twee mensen” en wie wil nu niet beter leren communiceren?

Rezensionen

 

Am besten buchst du Clowns Workshop hier über Showbird.
Dieser Act passt super zu folgenden Veranstaltungstypen:
Du hast direkten Kontakt mit dem Künstler
oder dessen persönlichem Manager.
Hast du eine Frage zu diesem Auftritt?
Stell sie in deiner Anfrage an den Künstler.

Der Künstler wohnt in Uithuizen

Stell eine unverbindliche Anfrage für diesen Auftritt

€ 600,-

Preis ohne 21% MwSt

Die Anfrage ist unverbindlich.
Der Künstler wird dir mit einer Frage oder einem Vorschlag antworten.
Danach kannst du die Buchung abschließen.

Der Künstler antwortet normalerweise innerhalb von 1 Stunden

Eine unverbindliche Anfrage stellen

 

Der Künstler antwortet normalerweise innerhalb von 1 Stunden.
AKT ANFRAGEN

Künstler

Organisation

Verified service

ShowBird