1 (solo) performer
Indoor and outdoor
DJ
1 hour
in overleg
NL, EN
Feest! Chaos, crisis, foute pakken en partytime! Met deze act haal je niet alleen foute muziek binnen, maar een geheel party team inclusief opblaasbeesten, confetti, gadgets en alles om er een totaal gekkenhuis van te maken.
Alle foute (en ook de minder foute) hits passen er in een hoog tempo in. Een mix van 90's, Top 40, Skihut, Happy Hardcore, Schlager en natuurlijk alles van Dries Roelvink om het dak van de feesttent te laten knallen. Wij zijn goed in alles wat fout is. En goed in alles wat fout is. Uw schuurfeest, tennisfeest, studentenfeest, carnavalsfeest, zet dit feestteam volledig op zijn kop! Het wordt gegarandeerd een feest met het Foute Skipsuits Feestteam!
Boek het Foute Skipakken Feestteam all-in vanaf €845,- voor 1 uur, €945,- voor 75 minuten en voor 1,5 uur €1045,-.
Met het Foute Skipakken Partyteam haal je de volgende feestbeesten binnen:
- 1 Foute DJ
- 1 minder foute DJ
- 1 MC
- 1 Bierhal & Flügel
verdeler
- In overleg met één of meerdere feestgangers in outfit
Ideaal voor Carnaval, Schuur- en tentfeesten, (Winter)Feesten, Studentenfeesten, Oktoberfest, Themafeesten, Apres-Ski & Skihutfeesten en wintersportreizen. Dus heeft u interesse, of heeft u ook speakers & discoverlichting nodig; trek uw skipak aan en vraag meer informatie over de mogelijkheden & prijzen.
LED Foamsticks bij je feest erbij? Dat kan! 25 Stuks voor 25 euro, 50 stuks voor 40 euro en 100 stuks voor 75 euro. Laat het ons weten!
Repertoire
Reviews
, Johan
, Angela
, Marloes
, Pascal Heijnen
, Anoniem
, Ron
, Sterre
, Yvette
, Caroline
, Marc
, Yorick
, Bart
, Anoniem
, Claudia
, Tom
, Anneke
, Maaike
, Sandra
, Sandra
, Martijn
, Sietse
€ 845,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.