showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Alexander de Blaeij

Speaker , Arts / Culture
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
The performer is residing in Rijswijk (Zuid Holland)

€ 2.500

act price ex 9% VAT

Alexander de Blaeij
Alexander de Blaeij
Alexander de Blaeij
Alexander de Blaeij

Alexander de Blaeij is een inspirerende dirigent, spreker en expert in leiderschap en samenwerking. Vanuit zijn jarenlange ervaring op het podium laat hij zien hoe de dynamiek tussen een dirigent en een orkest krachtige lessen biedt voor teams en organisaties. Met zijn aanstekelijke energie, humor en muzikaliteit weet Alexander ieder publiek te raken én te activeren.

Wanneer Alexander de Blaeij spreekt, gebeurt er iets bijzonders. Geen droge managementpraat, maar een meeslepende ervaring waarin muziek, leiderschap en samenwerking samenkomen. Vanuit zijn achtergrond als professioneel dirigent neemt hij zijn publiek mee in de wereld van het orkest — een wereld waarin elke beweging, elke blik en elk moment van aandacht telt.

Met zijn interactieve lezingen laat Alexander deelnemers ervaren wat er nodig is om als team écht in harmonie te werken. Hij onthult de geheimen van focus, verbinding en vertrouwen, en vertaalt de principes van muzikaal samenspel naar de praktijk van leiders en teams. Zo wordt de samenwerking niet alleen efficiënter, maar ook menselijker en creatiever.

Zijn stijl is persoonlijk, energiek en inspirerend. Alexander combineert muzikale voorbeelden met herkenbare situaties uit het bedrijfsleven en betrekt zijn publiek actief bij zijn verhaal. Hierdoor ontstaat een unieke beleving waarin inzicht en inspiratie hand in hand gaan.

Of het nu gaat om een leiderschapsevent, teamdag, congres of bedrijfsbijeenkomst, Alexander zorgt voor een optreden dat blijft hangen, vol muzikaliteit, humor en impact.

Reviews

 

Hire or book Alexander de Blaeij is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the performer
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the performer.

The artist is residing in Rijswijk (Zuid Holland)

Make a non-binding request for this act

€ 2.500,-

act price ex 9% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 4 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 4 hour.
REQUEST ACT