showbird.com is the largest marketplace
for LIVE entertainment of NL en BE
Artists present themselves on our platform
You can book them for your own event
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee
  • check-icon-green-19x24 30,000 customers preceded you
  • check-icon-green-19x24 Average customer rating 9.6
  • check-icon-green-19x24 Direct response of the artist himself
  • check-icon-green-19x24 Lowest price guarantee

Presentator en dagvoorzitter Soy Simone

Presenter , Event Host
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
The artist is residing in Rotterdam

€ 2.000

act price ex 21% VAT

Presentator en dagvoorzitter Soy Simone
Presentator en dagvoorzitter Soy Simone
Presentator en dagvoorzitter Soy Simone
Presentator en dagvoorzitter Soy Simone
Presentator en dagvoorzitter Soy Simone
Presentator en dagvoorzitter Soy Simone

1 (solo) performer

Indoor and outdoor

Presenter

4 hours

N.v.t.

DE, ES, FR, NL, EN

Simone is dagvoorzitter, presentator en documentairemaker met een passie voor verhalen vertellen en mensen verbinden. Ze heeft de wereld rondgereisd, werkt graag met sport en maatschappelijke impact, en voelt zich thuis voor én achter de camera, waarbij haar talenknobbel altijd van pas komt. Momenteel volgt ze de sport- en mindsetopleiding MILO om haar expertise nog verder uit te breiden. Haar stijl is energiek, authentiek en betrokken, en ze heeft gewerkt met klanten zoals de Wereldhavendagen, Feyenoord en het Rode Kruis.

Simone staat klaar om haar energie en enthousiasme in te zetten om elke gebeurtenis tot een succes te maken. Al op haar zeventiende vertrok ze voor een jaar naar Zuid-Amerika, waar ze als vrijwilliger in een kinderopvang in Argentinië dagelijks werd geconfronteerd met diverse sociaal-maatschappelijke situaties. Hier ontstond haar liefde voor het werken met mensen: het inspireren, helpen en verbinden, maar ook geïnspireerd worden door de kracht van kinderen.

Als journalist in Bolivia maakte Simone op een andere manier impact: het verslaan van lokaal nieuws in zowel het Engels als het Spaans. Ze raakte verliefd op de taal, de mensen en de energie die dit met zich meebracht. Haar wens om met mensen te werken en haar interesse in communicatie en journalistiek is sindsdien nooit meer weggegaan.

Bij terugkomst in Nederland volgde Simone de studie American Studies, gevolgd door een master in Corporate Communications. Tijdens haar Bachelor volgde ze een zomerschool in Tanzania en tijdens haar Master werkte ze als student consultant in China. Na het afronden van haar studies en diverse carrièrehoogtepunten in binnen- en buitenland – onder andere bij Hunkemöller en Decathlon Nederland & Spanje – startte zij in de zomer van 2023 haar eigen bedrijf. Sindsdien heeft ze zich ontwikkeld tot dagvoorzitter, documentairemaker en presentatrice.

Haar stijl wordt gekenmerkt door authenticiteit, professionaliteit en betrokkenheid bij het publiek. Simone brengt energie en enthousiasme naar elk optreden, met als doel onvergetelijke momenten te creëren en de boodschap van het evenement op een boeiende manier over te brengen. Ze heeft gewerkt met klanten zoals de Wereldhavendagen, Feyenoord en het Rode Kruis, op projecten variërend van sportevenementen tot initiatieven met maatschappelijke impact.

Buiten haar werk is Simone een sportliefhebber, reiziger, creatieveling, verbinder en bovenal een enthousiasteling met een passie voor verhalen vertellen en het motiveren van mensen.

Reviews

 

Hire or book Presentator en dagvoorzitter Soy Simone is best done here via Showbird.
This act is suitable for event types:
You have 1-on-1 contact with the artist
or his/her personal manager.
Do you have a question about this act?
Pose it in your request for the artist.

The artist is residing in Rotterdam

Make a non-binding request for this act

€ 2.000,-

act price ex 21% VAT

The request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.

Artist responds normally within 4 hour

Make a non-binding request

 

Artist responds normally within 4 hour.
REQUEST ACT