1 (solo) performer
Indoor and outdoor
Harpist
1 hour
1,5x1,5 m
NL
Live harpmuziek voor een onvergetelijke bruiloft, verloving, receptie, of speciaal moment
Fenna is harpiste uit Zuid-Limburg en speelt al harp sinds haar zevende. Muziek is haar grote passie.
De afgelopen tijd heeft zij op veel bruiloften de muziek mogen verzorgen. Daar haalt ze de meeste voldoening uit: muziek maken die écht iets betekent. Muziek die een moment onvergetelijk maakt.
Tijdens de ceremonie zorgt Fenna voor harpmuziek die volledig aansluit bij jullie dag – bijvoorbeeld tijdens het ontvangst van de gasten, de entree, het ja-woord en natuurlijk een exitsong.
Bij harp wordt vaak aan klassiek gedacht, maar ook popmuziek, Disney, Bollywood of filmmuziek klinkt prachtig op dit instrument. Er kan gekozen worden uit een uitgebreid repertoire, maar Fenna maakt ook met plezier een harpversie van een nummer dat voor jullie een speciale betekenis heeft.
Kies
voor muziek die raakt, aanvult en bijzonder maakt.
De mooiste dag, jullie muziek – met liefde gespeeld.
Wat klanten over Fenna aangeven:
“ Ik zocht iets bijzonders voor de president wisseling van de Lions Club.
Ik kan niet anders zeggen dan FANTASTISCH!!
Fenna is een super lieve dame die alleen maar zorgt dat jullie het naar je zin hebben, zelfs nieuwe nummers leert.”
- Saskia
“Lieve Fenna, Wat heb je mooi gespeeld tijdens de ceremonie. We hadden er al het vertrouwen in! Het was geweldig, dankjewel”
- Bruidspaar J&D
“ Goedemorgen lieve mooie Fenna, wat heb je toch prachtig gespeeld bij de verloving”
- Verloving
Neem gerust contact op om de mogelijkheden te bespreken of direct te boeken.
Fotograaf foto 1: Stan Keulen
Repertoire
Reviews
, user
(via E-mail)
, Emma
(via E-mail)
, user
(via E-mail)
€ 300,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.