1 (solo) performer
Indoor and outdoor
Singer (male)
1 hour
3 x 4
NL, EN
Breng een moment van warmte, herinneringen en verbondenheid naar uw zorginstelling met The Suited Singer. Muziek heeft de kracht om een glimlach te brengen, harten te raken en de sfeer te verrijken. Als ervaren zanger bied ik zorgentertainment dat perfect is afgestemd op de behoeften van bewoners en cliënten, voor een intieme en onvergetelijke muzikale ervaring.
Zorgentertainment met The Suited Singer is veel meer dan alleen een optreden. Het is een unieke beleving die een sfeer van rust, plezier en herinneringen creëert. Of het nu gaat om een huiskameroptreden of een grotere zaal, mijn muziek zorgt voor een moment van verbinding en ontspanning voor iedereen.
Wat kunt u verwachten?
Persoonlijke benadering:
Ik treed dicht bij het publiek op, creëer interactie en zorg ervoor dat iedereen zich betrokken voelt bij de muziek.
Repertoire op maat:
Mijn repertoire bestaat uit herkenbare klassiekers die herinneringen oproepen en zorgen voor een glimlach. Denk aan de tijdloze muziek van artiesten zoals Frank Sinatra, Dean Martin en Michael Bublé, maar ook Nederlandse meezingers van weleer. De combinatie van crooners, oldies en rustige luisterliedjes zorgt voor een
veelzijdige en sfeervolle ervaring.
Complete verzorging:
Een professioneel geluidssysteem, een sfeervolle stage set en passende verlichting maken het optreden compleet en creëren de juiste ambiance voor elke gelegenheid.
Huiskameroptredens:
Voor kleinere groepen bied ik een semi-akoestisch optreden aan, met een compacte geluidsinstallatie en een persoonlijke benadering, perfect voor een intieme sfeer.
Flexibel programma:
De optredens worden aangepast aan het dagritme van de bewoners, met ruimte voor speciale verzoeknummers en voorkeuren.
Geschikt voor elke locatie:
Of het nu gaat om een huiskamer of een grotere zaal, elke ruimte kan worden omgetoverd tot een gezellig podium vol sfeer en muzikale magie.
Met meer dan 15 jaar ervaring breng ik een muzikale beleving die uw bewoners zal ontroeren, verbinden en verfrissen.
Repertoire
Reviews
, Noortje
, Anja
, George
, Review
, Arjan
, Sovot Festival
€ 350,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.