2 (duo) performers
Indoor and outdoor
Band
2 hours
In overleg
NL, EN
Lies en Paul is een muzikaal duo wat populaire/top40 muziek op een sfeervolle manier akoestisch brengt. Ideaal voor feestjes of gelegenheden waar een volledige band net teveel is, maar live muziek wel gewenst is.
Lies en Paul is zang en gitaar maar in overleg kan voor een grotere bezetting gezorgd worden, met bijvoorbeeld een klein drumsetje, zodat er altijd maatwerk wordt geleverd.
Lies en Paul maken al jaren samen muziek en dat is te horen. Ze hebben beide in diverse band formaties gespeeld en maken met hun duo een kleine akoestische warme en intieme sfeer die voor heel veel gelegenheden perfect is, denk aan bruiloften, bedrijfsfeestjes en kleine buiten locaties.
Door de ruime ervaring met meerdere bands weten Lies en Paul als geen ander wat mensen graag horen. Deze ervaring hebben ze omgesmolten tot een paar mooie set lijsten waar voor iedereen wel wat tussen zit.
Indien gewenst kunnen er van te voren verzoekjes worden aangevraagd
om de gelegenheid nog iets persoonlijker te maken.
Repertoire
Reviews
May 2025, Glenn
, Kathy
, christof
, Ilona
€ 300,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.