1 (solo) performer
Indoor and outdoor
Artist
15 min
minimaal 2-3 meter vrije ruimte nodig bi
NL, EN
Een Live Paint met glitter op jouw feest, bruiloft of jubileum. De muziek groet opgewonden dan vul ik het portret met glitters en iedereen ziet hoe het portret in een seconde op het canvas verschijnt. Iedereen is verbaasd. Het feest is een succes! Bij het live portret met glitter krijg je niet alleen een schilderij aan de muur, maar ook een herinnering voor het leven en een zee van emoties!
Intrigerende muziek speelt. Ik teken op canvas met onzichtbare verf. Niemand begrijpt wat er aan de hand is. De actie duurt 3-4 minuten. De muziek groeit opgewonden van vul ik het portret met glitters en iedereen ziet hoe het portret in een seconde op het canvas verschijnt (portret, logo, landschap, auto). Iedereen is geschokt en verbaasd! Het feest is een succes! Jullie kunnen mijn portfolio hieronder bekijken want ёёn beeld zegt meer dan 1000 worden.
BRUILOFT
Een bruiloft is een van belangrijkste dagen van in het leven van een verliefd paar. Na de officiële ceremonie komt er de tijd voor plezier en wonderen. Als jullie deze bijzondere avond voor altijd willen blijven herinneren
dan kan ik jullie mijn Glitter paint aanbieden. Ik zal graag mijn Glitter paint op jullie feest laten zien!
EVENEMENTEN
In het leven zijn er heel veel feesten, evenementen, gebeurtenissen en vaak vragen wij ons af wat een toepasselijk geschenk is. Hoe kunnen jullie het nieuwe product of dienst presenteren. Mijn Live paint met Glitter is om nooit meer te vergeten of het nu voor een tentoonstelling , beurs , presentatie, jubileum, verjaardag is. Live Paint is een origineel geschenk.
TENTOONSTELLING
Onder mijn klanten zijn dergelijke merken BMW, VOLVO, TOYOTA, JAGUAR, GAZPROM, BONDUELLE, TELE2, HEINEKEN, MegaFon.
Live paint samen met optreden kost 495 euro.
Live paint zonder optreden kost 270 euro.
Reviews
, Jaelle
, J&S personeelszaken.
July 2025, Sharon
, Gerald
, Ankie
, Wim
, linda
July 2024, Sharon
, Garderen Slaat Door!
, Garderen Slaat Door!
, Wavin
, Bernice
, M
, Charlotte
€ 495,-
act price ex 0% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.