4+ (group) performers
Indoor and outdoor
Band
1 hour
in overleg
NL
We spelen eigen werk in het Nederlands met een Brabants accent, muziek met invloeden vanuit folk, pop, jazz, tex-mex en cajunmuziek (Mark en Joost spelen ook bij Captain Gumbo).
We spelen eigen werk in het Nederlands met een Brabants accent, muziek met invloeden vanuit folk, pop, jazz, tex-mex en cajunmuziek (Mark en Joost spelen ook bij Captain Gumbo).
We zorgen voor een gezellige sfeer met uitbundige meezingers, afgewisseld met af en toe een ingetogen luisterlied. We verpakken het geheel in humoristische verbindende teksten.
Onze optredens passen uitstekend in muziekcafés, schouwburgen, op openlucht-festivals maar zeker ook in huiskamers. Inmiddels was een en ander van ons te horen op de nationale en regionale radio.
We hebben twee cd’s gemaakt, “Duzend Stappen” en “Tijd vliegt”, beiden te beluisteren op Spotify en via vele andere kanalen. Uiteraard kan ik die sturen digitaal of per post.
Taaftere is:
Mark Söhngen: zang, akkordeon, trekharmonika
Mario van der Linden: zang, gitaar
Willy Verkuijlen:
zang, mandoline, basgitaar
Joost Witte: zang, percussie
Repertoire
Reviews
€ 675,-
act price ex 9% VATThe request is non-committal.
Artist will respond with question/proposal.
After that, you can complete the booking.